مقالات

لایه برداری شیمیایی چیست و برای پوست شما چه می کند؟

لایه برداری شیمیایی

اگر در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالاً اصطلاح “لایه برداری شیمیایی” را شنیده اید، اما احتمالاً از خود می پرسیدید که لایه برداری شیمیایی در واقع چیست؟ و همچنین اینکه چگونه می تواند برای پوست شما مفید باشد . و ما کاملاً درک می کنیم که چگونه کلمات “لایه برداری شیمیایی” ممکن است شما را به سمت تپه ها فراری دهد، بالاخره چگونه استفاده از مواد شیمیایی روی صورت شما حتی یک چیز است؟ با این حال، باور کنید، وقتی می گویم لایه برداری شیمیایی فواید زیادی دارد، اوه، و استفاده از آنها در خانه نیز کاملاً بی خطر است! به خواندن ادامه دهید زیرا ما همه چیزهایی را که در مورد این درمان های متحول کننده باید بدانید و اینکه چگونه لایه برداری شیمیایی ممکن است واقعاً برای پوست شما بهترین باشد را فاش می کنیم، ادامه دهید .

ما در فروشگاه پریچهر انواع کرم مرطوب کننده ویژه طبیعت ، کرم ضد عرق سوز ، ماسک مو گیاهی ، کرم بعد از لیزر و کرم رفع سردی کف پا را با بالاترین کیفیت و کاملا گیاهی برای شما داریم.

لایه برداری شیمیایی چیست؟

لایه برداری شیمیایی یک محصول یا روش مراقبت از پوست است که شامل استفاده از محلول شیمیایی روی پوست است. این محلول به طور خاص برای لایه برداری خارجی ترین لایه پوست (اپیدرم) فرموله شده است. همانطور که از نام آن پیداست، سلول‌های آسیب‌دیده یا مرده پوست را از بین می‌برد و پوستی صاف‌تر و سالم‌تر را در زیر آن نمایان می‌کند.

لایه برداری شیمیایی برای درمان موثر تعدادی از مشکلات پوستی از جمله چین و چروک های ریز، آکنه، رنگ ناهموار پوست و هایپرپیگمانتاسیون استفاده می شود.

مطالب مرتبط:  چگونه از شر چین و چروک خلاص شویم؟

لایه برداری شیمیایی برای پوست شما چه می کند ؟

لایه برداری شیمیایی فواید زیادی دارد. این شامل؛

لایه برداری عمیق

هدف اصلی لایه برداری شیمیایی لایه برداری پوست است. سلول های مرده پوست را از بین می برد، منافذ را باز می کند و گردش سلولی را تشویق می کند.

خلاص شدن از شر آکنه و آکنه ترسناک

لایه برداری شیمیایی می تواند با کاهش ظاهر جوش ها و جلوگیری از جوش های جدید به مدیریت آکنه کمک کند. آنها همچنین با گذشت زمان اسکارهای آکنه را محو می کنند.

کاهش هایپرپیگمانتاسیون

لایه برداری می تواند با هدف قرار دادن هایپرپیگمانتاسیون، مانند لکه های خورشیدی، ملاسما و هایپرپیگمانتاسیون پس از التهاب، رنگ پوست را روشن و یکدست کند.

کاهش چین و چروک

لایه برداری شیمیایی باعث تحریک تولید کلاژن می شود و به بهبود ظاهر خطوط و چین و چروک کمک می کند. آنها اغلب برای اهداف ضد پیری استفاده می شوند.

بهبود بافت پوست

اگر با بافت زبر یا ناهموار پوست دست و پنجه نرم می کنید، لایه برداری شیمیایی می تواند به ایجاد پوستی بسیار صاف تر کمک کند.

کمک به قرمزی صورت و روزاسه

برای کسانی که قرمزی یا روزاسه دارند، انواع خاصی از لایه بردارهای شیمیایی می توانند به آرام کردن و تسکین پوست و کاهش قرمزی کمک کنند.

روشن کننده رنگ پوست

آیا از تیرگی پوست رنج می برید؟ لایه برداری شیمیایی نیز می تواند در این مورد کمک کند! نمایان شدن چهره ای روشن تر و درخشان تر.

افزایش جذب سایر محصولات مراقبت از پوست

مطالب مرتبط:  سبوم چیست؟

مانند لایه بردارها، لایه بردارهای شیمیایی منافذ را باز می کند، این کار باعث می شود محصولات مراقبت از پوست به طور کامل جذب پوست شما شوند و برای نتایج بهینه تا سطوح عمیق تر نفوذ کنند.

بنابراین اگر شما یک نگرانی خاص پوستی مانند هایپرپیگمانتاسیون یا آکنه دارید؟ یک لایه برداری شیمیایی وجود دارد که نام شما و محلول روی آن وجود دارد!

لایه برداری شیمیایی
لایه برداری شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *